Изборник Затворити

Соло певање – резултати

Музичка школа „Ватрослав Лисински“
XX Отворено такмичење „Меморијал Душан Протић“
СОЛО ПЕВАЊЕ Среда, 11. 03. 2020.
Основна школа
РЕЗУЛТАТИ
I разред – женски гласови
1. МИЛИЦА ТОМАШЕВИЋ
класа: Ивана Димитријевић Аранђеловић I-1 награда
клавирска сарадња: Јелена Шиљег 100 поена
МШ „Мокрањац“, Београд
2. ВЕРА МИЛЕНКОВИЋ
класа: Биљана Дачевић II-2 награда
клавирска сарадња: Неда Вујичић 83 поена
МШ „Станислав Бинички“, Београд
3. АНАСТАСИЈА СЛАВКОВСКА
класа: Искра Трпева-Арсовска II-3 награда
клавирска сарадња: Биљана Петровска 82 поена
ДМБУЦ „Илија Николовски-Луj“, Скопље
4. НАТАЛИЈА ДЕДИЈЕР
класа: Биљана Дачевић I-3 награда
клавирска сарадња: Неда Вујичић 96 поена
МШ „Станислав Бинички“, Београд
5. СОФИЈА ЛУКИЋ
класа: Владимир Булатовић I-2 награда
клавирска сарадња: Ненад Пауновић 97 поена
МШ „Стеван Христић“, Младеновац
6. МАРИЈА БАНДИЋ
класа: Биљана Дачевић НИЈЕ НАСТУПИЛА
клавирска сарадња: Неда Вујичић
МШ „Станислав Бинички“, Београд
7. НЕВЕНА ЛАЗИЋ
класа: Владимир Булатовић II-1 награда
клавирска сарадња: Ненад Пауновић 88 поена
МШ „Стеван Христић“, Младеновац
I разред – мушки глас
1. ВИКТОР ГЕОРГИЈЕВ
класа: Искра Трпева-Арсовска I награда
клавирска сарадња: Биљана Петровска 97 поена
ДМБУЦ „Илија Николовски-Луj“, Скопље
II разред  – женски гласови
1. ЕЛЕНА ПАЈЕВИЋ
класа: Маја Ђокић I-4 награда
клавирска сарадња: Татјана Симоновић 90 поена
МШ „Др Војислав Вучковић“, Београд
2. МИЛА ГЕОРГИЕВСКА
класа: Александра Коцевска II-1 награда
клавирска сарадња: Биљана Петровска 89 поена
ДМБУЦ „Илија Николовски-Луj“, Скопље
3. ЈОВАНА РАДИВОЈЕВИЋ
класа: Владимир Булатовић III-1 награда
клавирска сарадња: Ненад Пауновић 78 поена
МШ „Стеван Христић“, Младеновац
4. АНДРЕЈА БАСОТОВА
класа: Искра Трпева-Арсовска I-1 награда
клавирска сарадња: Биљана Петровска 95 поена
ДМБУЦ „Илија Николовски-Луj“, Скопље
5. МИЛИЦА ВУЧЕТИЋ
класа: Владимир Булатовић III-2 награда
клавирска сарадња: Ненад Пауновић 77 поена
МШ „Стеван Христић“, Младеновац
6. НЕДА ЖИВАНОВИЋ
класа: Владимир Булатовић I-3 награда
клавирска сарадња: Ненад Пауновић 92 поена
МШ „Стеван Христић“, Младеновац
7. ДРАГАНА ТОДОРОВА
класа: Александра Коцевска II-2 награда
клавирска сарадња: Биљана Петровска 85 поена
ДМБУЦ „Илија Николовски-Луj“, Скопље
8. ВИКТОРИЈА ФРАНЦУСКИ
класа: Владимир Булатовић III-3 награда
клавирска сарадња: Ненад Пауновић 76 поена
МШ „Стеван Христић“, Младеновац
9. ТЕОДОРА ПЕЈИЋ
класа: Александра Коцевска I-2 награда
клавирска сарадња: Биљана Петровска 93 поена
ДМБУЦ „Илија Николовски-Луj“, Скопље
II разред – мушки гласови
1. ВАСИЛ АНГЕЛОВ
класа: Александра Коцевска II награда
клавирска сарадња: Биљана Петровска 88 поена
ДМБУЦ „Илија Николовски-Луj“, Скопље
6. АЛЕКСА АНТИЋ
класа: Маја Ђокић I награда
клавирска сарадња: Татјана Симоновић 100 поена
МШ „Др Војислав Вучковић“, Београд
СОЛО ПЕВАЊЕ Среда, 11. 03. 2020.
Средња школа
I разред  – женски гласови
1. ОЛИВЕРА МАРКОВИЋ
класа: Маја Јовић I-1 награда
клавирска сарадња: Марија Лазић 96 поена
МШ „Јосип Славенски“, Београд
2. ЈЕЛЕНА ИЛИКЈ
класа: Искра Трпева-Арсовска I-2 награда
клавирска сарадња: Биљана Петровска 94 поена
ДМБУЦ „Илија Николовски-Луj“, Скопље
I разред – мушки гласови
1. ДАВИД ЈОВАНОВСКИ
класа: Искра Трпева-Арсовска III награда
клавирска сарадња: Биљана Петровска 77 поена
ДМБУЦ „Илија Николовски-Луj“, Скопље
2. АЛЕКСАНДАР ИГЊАТОВИЋ
класа: Невена Петковић II награда
клавирска сарадња: Ивана Стоковић 88 поена
МШ „Др Војислав Вучковић“, Београд
II разред  – женски гласови
1. МАКЕДОНКА ПЕТРЕСКА
класа: Александра Коцевска I-2 награда
клавирска сарадња: Биљана Петровска 98 поена
ДМБУЦ „Илија Николовски-Луj“, Скопље
2. ЈАНА ЈОВАНОВИЋ
класа: Маја Ђокић I-1 награда
клавирска сарадња: Татјана Симоновић 100 поена
МШ „Др Војислав Вучковић“, Београд
3. МАРИЈА ПЕТКОВСКА
класа: Искра Трпева-Арсовска II-1 награда
клавирска сарадња: Биљана Петровска 87 поена
ДМБУЦ „Илија Николовски-Луj“, Скопље
4. НАТАЛИЈА РОВЧАНИН
класа: Невена Петковић II-2 награда
клавирска сарадња: Ивана Стоковић 86 поена
МШ „Др Војислав Вучковић“, Београд
5. АЊА СТАРЧЕВИЋ
класа: Маја Јовић I-3 награда
клавирска сарадња: Марина Лазић 97 поена
МШ „Јосип Славенски“, Београд
6. ВАЊА КРСТИЋ
класа: Маја Ђокић II-3 награда
клавирска сарадња: Биљана Крстић 85 поена
МШ „Др Војислав Вучковић“, Београд
III разред  – женски гласови
1. ДАНИЦА МРКИЋ
класа: Маја Јовић I-1 награда
клавирска сарадња: Марина Лазић 100 поена
МШ „Јосип Славенски“, Београд ЛАУРЕАТ
2. САНДРА КАРАГУАНОВИЋ
класа: Маја Ђокић I-2 награда
клавирска сарадња: Тања Оваскаинен 95 поена
МШ „Др Војислав Вучковић“, Београд