Изборник Затворити

Клавир – резултати

Музичка школа „Ватрослав Лисински“
XX Отворено такмичење „Меморијал Душан Протић“
КЛАВИР Уторак, 10. 03. 2020.
Основна школа
РЕЗУЛТАТИ
I разред
1. ЕМИЛИЈА ЏАВРИЋ
класа: Марина Костић I-7 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 94 поена
2. СОФИЈА СТАНКОВИЋ
класа : Анђелка Димитријевић I-2 награда
ОМШ „Владимир Ђорђевић“, Београд 99 поена
3. КРИСТИНА ЂУРКОВИЋ
класа: Далида Вујадиновић Топаловић I-6 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 95 поена
4. САША ШОБИЋ
класа: Драгана Тепарић I-3 награда
МШ „Станковић“, Београд 98 поена
5. ВАЊА МЛАДЕНОВИЋ
класа: Марина Костић I-8 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 92 поена
6. МАРИЈА СРЕЋКОВИЋ
класа: Марија Срећковић I-7 награда
ОМШ „Петар Стојановић“, Уб 94 поена
7. СОФИЈА ДАНИЛОВИЋ
класа: Ира Букумировић I-3 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 98 поена
8. НИНА НИКОЛИЋ
класа: Тамара Кузмановић I-4 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 97 поена
9. УНА ПРЉИЋ
класа: Душица Радуловић I-5 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 96 поена
10. ПАВЛЕ МАКСИМОВИЋ
класа: Невена Матић I-4 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 97 поена
11. ГАЛА АНЂИЋ
класа: Данило Митровић I-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 100 поена
12. ДУЊА ЛЕОНТИЈЕВИЋ
класа: Андријана Божић I-8 награда
ОМШ „Петар Стојановић“, Уб 92 поена
13. АНГЕЛИНА ПАВЛОВИЋ
класа: Невена Матић I-5 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 96 поена
14. ЛАРА ЛАЗИЋ
класа: Ана Илић I-8 награда
ОМШ „Војин Комадина“, Зворник, БиХ 92 поена
15. ХЕЛЕНА МАРИНКОВИЋ
класа: Ана Поњавић I-7 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 94 поена
II разред
1. ПЕТАР ДОБРЊАЦ
класа: Душица Радуловић I-6 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 92 поена
2. САРА СОФИА ЂОКИЋ
класа: Александра Николић I-2 награда
ОМШ „Петар Стојановић“, Уб 97 поена
3. ИВА РАКИЋ
класа: Марина Костић II-2 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 88 поена
4. УНА КРЕКИЋ
класа: Наташа Ђуровић I-5 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 93 поена
5. НАЂА ИВАНОВИЋ
класа: Милица Продановић I-1 награда
„Art Moment“, Бајина Башта 100 поена
6. ИВА КОВАЧЕВИЋ
класа: Невена Матић I-4 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 94 поена
7. ЛАЗАР РАЦИЋ
класа: Ана Поњавић I-6 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 92 поена
8. НАТАЛИЈА БАБИЋ
класа: Марија Срећковић II-4 награда
ОМШ „Петар Стојановић“, Уб 85 поена
9. ПЕТРА ВАСИЛИЋ
класа: Наташа Ђуровић II-4 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Бероград 85 поена
10. ДАНИЛО ЂОРЂЕВИЋ
класа: Ана Поњавић II-3 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 87 поена
11. КАТАРИНА ФИЛИПОВИЋ
класа: Невена Матић II-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 89 поена
12. САРА МИЈАТОВИЋ
класа: Ана Илић II-4 награда
ОМШ „Војин Комадина“, Зворник, БиХ 85 поена
13. СТЕВАН АНЂЕЛКОВИЋ
класа: Бојана Васиљевић I-3 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 95 поена
14. ВИШЊА ЈЕЛИЋ
класа: Александра Николић I-5 награда
ОМШ „Петар Стојановић“, Уб 93 поена
III разред
1. НИКОЛА ГОЛУБОВИЋ
класа: Данило Митровић II-2 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 87 поена
2. СОФИА ТРИФУНОВИЋ
класа: Елена Шевер I-3 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 98 поена
3. МИЛИЦА ВРАНЕШ
класа: Бојана Васиљевић II-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 88 поена
4. ЛЕА ЈОВАНОВИЋ
класа: Невена Матић I-5 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 90 поена
5. ТЕОДОРА ВУКАШИНОВИЋ
класа: Ана Маркишић II-4 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 80 поена
6. ЕЛЕНА ЈОКИЋ
класа: Ана Илић II-4 награда
ОМШ „Војин Комадина“, Зворник, БиХ 80 поена
7. ДУЊА РАКИЋЕВИЋ
класа: Ана Поњавић II-3 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 84 поена
8. КАТАРИНА РАЂЕН
класа: Далида Вујадиновић Топаловић ЛАУРЕАТ
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 100 поена
9. АНДРЕЈ МИЛИВОЈЕВИЋ
класа: Драшко Божовић I-4 награда
ОМШ „Стеван Христић“, Младеновац 92 поена
10. САРА ФИЛИПОВИЋ
класа: Невена Матић II-4 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 80 поена
11. МАРИЈА АЈДЕР
класа: Јелена Гостовић I-2 награда
МШ „Јосип Славенски“, Београд 99 поена
12. ТЕОДОРА ОБРАДОВИЋ
класа: Александра Николић II-1 награда
МШ „Петар Стојановић“, Уб 88 поена
13. ВУКША ВУЧЕТИЋ
класа: Зорана Владисављевић I-2 награда
ОМШ „Стеван Христић“, Младеновац 99 поена
IV разред
1. ЛАРА ЈОВАНОВИЋ
класа: Бојана Васиљевић II-3 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 85 поена
2. МАГДАЛЕНА КОВАЧЕВИЋ
класа: Невена Матић II-4 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 82 поена
3. ТЕА РАМИЧИЋ
класа: Оливера Секулић I-2 награда
ОМШ „Јосип Славенски“, Нови Сад 95 поена
4. МИЛЕНА УРОШЕВИЋ
класа: Душица Радуловић II-5 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 80 поена
5. САРА СИМОНОВИЋ
класа: Бојана Васиљевић II-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 87 поена
6. МАРИЈА МАЛИЏАН
класа: Милица Продановић I-1 награда
„Art Moment“, Бајина Башта 98 поена
7. СЕЛЕНА КЕСЕР
класа: Ана Илић II-2 награда
ОМШ „Војин Комадина“, Зворник, БиХ 86 поена
V разред
1. СОФИЈА НЕШИЋ
класа: Верица Пекмезовић I-5 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 90 поена
2. БРАНИСЛАВА МИЈАНОВИЋ
класа: Марина Костић I-3 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 93 поена
3. ТЕОДОРА ВЛАЈИЋ
класа: Данило Митровић није наступила
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
4. АЛЕКСА СТАНКОВИЋ
класа: Анђелка Димитријевић I-1 награда
ОМШ „Владимир Ђорђевић“, Алексинац 99 поена
5. МИЛИЦА ВЛАШКАЛИЋ
класа: Душица Радуловић II награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 85 поена
6. МАША ОСТОЈИЋ
класа: Бојана Васиљевић I-4 награда
МШ “ Ватрослав Лисински“ 92 поена
7. СОФИЈА МИЛАНОВИЋ
класа: Далида Вујадиновић Топаловић I-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 99 поена
8. МАРИЈА МАНЧИЋ
класа: Марина Костић I-2 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 97 поена

 

 

 

Музичка школа „Ватрослав Лисински“
XX Отворено такмичење „Меморијал Душан Протић“
КЛАВИР Понедељак, 09. 03. 2020.
Основна школа
РЕЗУЛТАТИ
VI разред
1. МАША ЈЕЈИНА
класа: Александра Равњак I награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 100 поена
КЛАВИР Понедељак, 09. 03. 2020.
Средња школа
I разред
1. БОЈАНА БАБИЋ
класа: Владимир Поповић I-2 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 97 поена
2. ТАРА ГЛАВАШКИ
класа: Татјана Ђорђевић није наступила
МШ „Јосип Славенски“, Београд
3. АЊА СТОИЉКОВИЋ
класа: Гордана Синадиновић I-4 награда
МШ „Станковић“, Београд 94 поена
4. ДАЈАНА СТАНИЋ
класа: Драгана Павловић I-3 награда
МШ „Јосип Славенски“, Београд 96 поена
5. МАША ЦВЕЈИЋ
класа: Душица Радуловић I-3 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 96 поена
6. СОФИЈА ВИЛОВСКИ
класа: Драгана Павловић I-1 награда
МШ „Јосип Славенски“, Београд 98 поена
II разред
1. МИЛА ЗОГОВИЋ
класа: Наташа Ђуровић I-2 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 95 поена
2. МИА ТРИФУНОВИЋ
класа: Елена Шевер II награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 89 поена
3. МАША БОГИЋЕВИЋ
класа: Драгана Павловић I-1 награда
МШ „Јосип Славенски“, Београд 100 поена
III разред
1. ИРИНА АНИЧИЋ
класа: Ранка Петровић I-5 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 91 поен
2. ВАСИЛИСА АРСЕНИЈЕВИЋ ЛАУРЕАТ
класа: Татјана Ђорђевић I-1 награда
МШ „Јосип Славенски“, Београд 100 поена
3. РАДА МЛАДЕНОВИЋ
класа: Владимир Поповић I-3 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 92 поена
4. ИСИДОРА СПАСИЋ
класа: Емилија Петковић I-2 награда
МШ „Коста Манојловић“, Земун 97 поена
5. МИЛИЦА ПАНТИЋ
класа: Гордана Димоски Живковић III награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 79 поена
6. МИЛИЦА МАТОВИЋ
класа: Верица Пекмезовић I-3 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 92 поена
IV разред
1. ПЕТАР ВАСИЋ
класа: Наташа Ђуровић I-2 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 95 поена
2. ВЕЉКО МИТРОВИЋ
класа: Владимир Поповић I-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 96 поена