Изборник Затворити

Хармоника – резултати

Музичка школа „Ватрослав Лисински“
XX Отворено такмичење „Меморијал Душан Протић“
ХАРМОНИКА Среда, 11. 03. 2020.
Основна школа
РЕЗУЛТАТИ
I разред
1. АЛЕКСА ТРАЈКОВИЋ
класа: Наташа Минић I-2 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 93 поена
2. НИКОЛА ЧУЧУКОВИЋ
класа: Миодраг Крстић I-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 96 поена
II разред
1. ВАСИЛИЈЕ МИЛОСАВЉЕВИЋ
класа: Наташа Минић I-2 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 93 поена
2. ЈАКША БЕШОВИЋ
класа: Јелена Готовчевић I-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 96 поена
3. МИХАЈЛО КОПУНОВИЋ
класа: мр Драган Радосављевић I-2 награда
МШ „Др Војислав Вучковић“, Београд 93 поена
4. ЛЕНА ВЕЛИЧКОВИЋ
класа: Наташа Минић I-3 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 90 поена
5. МИХАЈЛО ГАВРИЛОВИЋ
класа: Алекса Илић I-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 96 поена
III разред
1. МИХАЈЛО ТРАЈКОВИЋ
класа: Наташа Минић I-3 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 93 поена
2. МАРКО МИТИЋ
класа: Наташа Минић I-2 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 95 поена
3. ЗОРИЦА КРСТИЋ
класа: Наташа Минић I-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 96 поена
4. ВУК ВЛАЈИЋ
класа: Бранко Џиновић I-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 96 поена
IV разред
1. СЛАВИЦА ЧОБИЋ
класа: Маријана Симеуновић I-1 награда
МШ „Стеван Стојановић Мокрањац“, Бјељина 98 поена
2. ВУКАШИН ПАВЛОВИЋ
класа: Јелена Готовчевић I-2 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 96 поена
V разред
1. РЕЉА БЛАЖИЋ
класа: Бранко Џиновић Није наступио
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
2. ЈОВАН ГАВРИЛОВИЋ
класа: Алекса Илић I-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 95 поена
3. МАРКО МАРИНКОВИЋ
класа: Бранко Џиновић Није наступио
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
VI разред
1. ЛУКА РАДОЈЧИЋ
класа: Рамона Димитријевић Балаћ I-1 награда
МШ „Јован Бандур“, Панчево 95 поена
ХАРМОНИКА Среда, 11. 03. 2020.
Средња школа
I разред
1. АЊА БРОЋИЛОВИЋ
класа: Миодраг Крстић I-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 93 поена
2. ДАНИЛО СТОЈКОВИЋ
класа: Миодраг Крстић I-2 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 90 поена
II разред
1. АЛЕКСАНДАР ПЕЈОВИЋ
класа: Александар Поповић I-2 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 98 поена
2. ЛУКА РЕПАНОВИЋ ЛАУРЕАТ
класа: Миодраг Крстић I-1 награда
МШ „Даворин Јенко“, Београд 99 поена
IV разред
1. МИЛОШ ОБРАДОВИЋ
класа: Миодраг Крстић I-2 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 96 поена
2. ПЕТАР БЕШОВИЋ
класа: Миодраг Крстић I-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 97 поена
3. МИЛУТИН ОСТОЈИЋ
класа: Миодраг Крстић I-3 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 95 поена