Изборник Затворити

Харфа – резултати

Музичка школа „Ватрослав Лисински“
XX Отворено такмичење „Меморијал Душан Протић“
РЕЗУЛТАТИ
НЕПЕДАЛНА ХАРФА Недеља, 08. 03. 2020.
Основна школа
I разред
1. ВУК ШАШКОВИЋ
класа: Ивана Пејоска I-1 награда
МШ „Станковић“, Београд 99 поена
2. ТЕА ВЕСЕЛИНОВИЋ
класа: Жељка Милошевић I-3 награда
Приватна школа харфе „Харпоманиа“, Београд 92 поена
3. АЗАДЕ УЗУНОСМАН
класа: Дијана Сретеновић I-2 награда
МШ „Мокрањац“, Београд 95 поена
II разред
1. ЈОВАНА БЕЛАНОВИЋ
класа: Жељка Милошевић I-2 награда
Приватна школа харфе „Харпоманиа“, Београд 94 поена
2. ИРИНА ЂУРЂЕВИЋ
класа: Марија Ђурђевић Павловић II награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 88 поена
3. СОФИЈА ЛАЗАРЕВИЋ
класа: Ивана Пејоска I-1 награда
МШ „Станковић“, Београд 98 поена
III разред
1. ЛОРЕТА ХАЏИ ПАУНКОВИЋ
класа: Жељка Милошевић I-1 награда
Приватна школа харфе „Харпоманиа“, Београд 95 поена
2. ДУЊА РАДИВОЈЕВИЋ
класа: Жељка Милошевић I-2 награда
Приватна школа харфе „Харпоманиа“, Београд 94 поена
ПЕДАЛНА ХАРФА
II разред
1. САРА МИТКОВИЋ
класа: Милица Миливојевић I-1 награда
МШ „Јован Бандур“, Панчево 97 поена
2. МАРЈАН ПАПЕЖ
класа: Марија Ђурђевић Павловић I-2 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 95 поена
3. НАТАЛИЈА КРСТИЋ
класа: Снежана Јефтовић I-3 награда
ОМШ „Милоје Милојевић“, Крагујевац 94 поена
III разред
1. НИНА АНТИЋЕВИЋ
класа: Дијана Сретеновић I-1 награда
МШ „Мокрањац“, Београд 99 поена
2. ДУЊА РАДОЈЧИЋ
класа: Милица Миливојевић I-2 награда
МШ „Јован Бандур“, Панчево 94 поена
IV разред
1. ЕМИЛИЈА МИЈАТОВИЋ
класа: Дијана Сретеновић I-3 награда
МШ „Мокрањац“, Београд 95 поена
2. МИНА МАРЈАНОВИЋ
класа: Марија Ђурђевић Павловић I-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 98 поена
3. ГАЛА МИШИЋ
класа: Ивана Пејоска I-4 награда
МШ „Станковић“, Београд 94 поена
4. СИЛВА ВРАЧАР
класа: Милица Миливојевић I-2 награда
МШ „Јован Бандур“, Панчево 97 поена
5. СТЕФАНИ ХАУК
класа: Марија Ђурђевић Павловић II награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 89 поена
V разред
1. МИНА СТАМЕНКОВИЋ
класа: Дијана Сретеновић I-2 награда
МШ „Мокрањац“, Београд 92 поена
2. DUNJA TER HAAR
класа: Ивана Пејоска I-1 награда
МШ „Станковић“, Београд 93 поена
3. ТАТЈАНА ЖУЈОВИЋ
класа: Дијана Сретеновић I-3 награда
МШ „Мокрањац“, Београд 91 поена
s
VI разред
1. ДОРА ФРАНОЛИЋ
класа: Ивана Пејоска I-3 награда
МШ „Станковић“, Београд 92 поена
2. ЛЕНКА РАДОЊИЋ
класа: Марија Ђурђевић Павловић I-2 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 93 поена
3. МИНА ЈАКОВЉЕВИЋ
класа: Ивана Пејоска I-1 награда
МШ „Станковић“, Београд 94 поена
4. АЛЕКСАНДРА РАДОВАНОВИЋ
класа: Дијана Сретеновић I-4 награда
МШ „Мокрањац“, Београд 91 поена
ХАРФА Недеља, 08. 03. 2020.
Средња школа
II разред
1. ИСИДОРА ЈАКОВЉЕВИЋ
класа: Ивана Пејоска I-1 награда
МШ „Станковић“, Београд 95 поена
2. УНА ДЕЈАНОВИЋ
класа: Милица Миливојевић I-2 награда
МШ „Јован Бандур“, Панчево 91 поен
III разред
1. ЗОЈА ЂОРЂЕВИЋ
класа: Ивана Пејоска I-1 награда
МШ „Станковић“, Београд 99 поена
2. МИЊА СТОЈАНОВИЋ
класа: Дијана Сретеновић I-2 награда
МШ „Мокрањац“, Београд 98 поена