Изборник Затворити

Гитара – резултати

Музичка школа „Ватрослав Лисински“
XX Отворено такмичење „Меморијал Душан Протић“
ГИТАРА Субота, 07. 03. 2020.
Основна школа
РЕЗУЛТАТИ
I разред
1. ДУЊА БОЈОВИЋ
класа: Јанаки Пејов I-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 95 поена
2. ЛАЗАР МЛАДЕНОВИЋ
класа: Јасмина Драгићевић I-4 награда
МШ „Божидар Трудић“, Смедеревска Паланка 92 поена
3. АНА КУКАЉ
класа: Mилана Бенедек I-3 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 93 поена
4. ОГЊЕН МИЛАНОВИЋ
класа: Јасмина Драгићевић I-2 награда
МШ „Божидар Трудић“, Смедеревска Паланка 94 поена
II разред
1. АНАСТАСИЈА ТРАЈКОВИЋ
класа: Јована Коматовић II-1 награда
ОМШ „Стеван Христић“, Младеновац 88 поена
2. ЛУКА ЈАЋИМОВИЋ
класа: Данило Милојковић II-5 награда
ОМШ „Стеван Христић“, Младеновац 82 поена
3. ДАРИА ГРУБИЋ
класа: Горан Поповић II-2 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 87 поена
4. ЛАЗАР РИСТОВИЋ
класа: Данило Милојковић I-3 награда
ОМШ „Стеван Христић“, Младеновац 90 поена
5. МИЛОШ МИШКОВИЋ
класа: Милош Аџић II-3 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 86 поена
6. МИЛИЦА ДАБИЋ
класа: Данило Милојковић II-4 награда
ОМШ „Стеван Христић“, Младеновац 83 поена
7. ОГЊЕН ГЛИШИЋ
класа: Милка Марковић I-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 98 поена
8. СТРАХИЊА ПОПОВИЋ
класа: Данило Милојковић одустао
ОМШ „Стеван Христић“, Младеновац
9. ЛАВ ДАБИЋ
класа: Данило Милојковић I-2 награда
ОМШ „Стеван Христић“, Младеновац 91 поен
III разред
1. ПЕТАР ЧЕЛИК
класа: Јелена Мишић II-2 награда
МШ „Др Војислав Вучковић“, Београд 81 поен
2. НАТАЛИЈА СТАНОЈЕВИЋ
класа: Горан Поповић I-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 93 поена
3. ЛУКА ЈЕВЂЕНИЈЕВИЋ
класа: Јована Коматовић II-1 награда
ОМШ „Стеван Христић“, Младеновац 82 поена
4. РЕЉА РАДИШИЋ
класа: Милица Степаноски I-3 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 91 поен
5. АДРИЈАНА ТРАИЛОВИЋ
класа: Јасмина Драгићевић I-2 награда
МШ „Божидар Трудић“, Смедерев. Паланка 92 поена
V разред
1. НИКОЛА АРСИЋ
класа: Растко Видаковић II-4 награда
ОМШ „Петар Коњовић“, Београд 82 поена
2. ЈОВАН СТОЈАНОВИЋ
класа: Горан Поповић III-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 79 поена
3. МАРКО СИМИЋ
класа: Лазар Остојић II-2 награда
МШ „Коста Манојловић“, Земун 86 поена
4. НОВАК СТАНКОВИЋ
класа: Стефан Јовандарић није наступио
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
5. МАТИЈА СТОЈАНОВИЋ
класа: Даница Славковић II-3 награда
ОМШ „Владимир Ђорђевић“, Јагодина 84 поена
6. НИКА НЕДЕЉКОВИЋ
класа: Милош Аџић похвала
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 65 поена
7. ИРЕНА МИЈАТОВИЋ
класа: Јелена Милојевић III-2 награда
ОМШ „Владимир Ђорђевић“, Београд 78 поена
8. АНА БОГДАНОВИЋ
класа: Стефан Јовандарић II-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 88 поена
VI разред
1. ОЛИВЕРА ОГЊЕНОВИЋ
класа: Милкица Поњавић I награда
МШ „Др Војислав Вучковић“, Београд 99 поена
2. МИЛИЦА МИШИЋ
класа: Данило Милојковић похвала
ОМШ „Стеван Христић“, Младеновац 65 поена
ГИТАРА Субота, 07. 03. 2020.
Средња школа
II разред
1. ИВАН ПАВЛОВИЋ
класа: Милкица Поњавић I-1 награда
МШ „Др Војислав Вучковић“, Београд 93 поена
2. УРОШ ЈАЋЕВИЋ
класа: Амалиа Милер III-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 75 поена
3. СВЕТЛАНА СИМАНОВИЋ
класа: Игор Ивић II-2 награда
МШ „Јосип Славенски“, Београд 85 поена
4. КАТАРИНА ВАСТАНО
класа: Милана Бенедек III-2 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 75 поена
5. BALINT BARANYI
класа: Огњен Грчак II-1 награда
МШ „Јосип Славенски“, Београд 88 поена
6. ВЕЉКО БРАНКОВАН
класа: Ненад Кондић I-3 награда
МШ „Јосип Славенски“, Београд 91 поена
7. ИГОР БАСТА
класа: Ненад Кондић I-2 награда
МШ „Јосип Славенски“, Београд 92 поена
III разред
1. ИЛИЈА КОСТИЋ
класа: Огњен Грчак I награда
МШ „Јосип Славенски“, Београд 95 поена
IV разред
1. НИКОЛА МИЛОСАВЉЕВИЋ
класа: Игор Ивић II-2 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 82 поена
2. МИЛИЦА РИСТИЋ
класа: Милкица Поњавић I-3 награда
МШ „Др Војислав Вучковић“, Београд 97 поена
3. ЈОВАНА АНЂЕЛКОВИЋ ЛАУРЕАТ
класа: Игор Ивић I-1 награда
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд 99 поена
4. TAМАРА РАДУЛОВИЋ
класа: Огњен Грчак II-1 награда
МШ „Јосип Славенски“, Београд 88 поена
5. МИЛУН ШУЊЕВАРИЋ
класа: Ненад Кондић I-2 награда
МШ „Јосип Славенски“, Београд 98 поена