Изборник Затворити

Дувачи – резултати

Музичка школа „Ватрослав Лисински“
XX Отворено такмичење „Меморијал Душан Протић“
ДУВАЧКИ ИНСТРУМЕНТИ Субота, 14. 03. 2020.
Основна школа
РЕЗУЛТАТИ
V разред
1. МИЛИЦА КОСТАДИНОВ, флаута
класа: Биљана Маћић I-3 награда
клавирски сарадник: Сања Златојевић 92 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
2. ТАРА ЈОВАНОВИЋ, флаута
класа: Станислава Васиљевић Салаћанин I-1 награда
клавирска сарадња: Милица Пекмезовић 98 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
3. АНГЕЛИНА ГРИЕКО, флаута
класа: Биљана Маћић I-2 награда
клавирски сарадник: Сања Златојевић 96 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
VI разред
1. ДИЈАНА ДРАГОСАВЉЕВИЋ, флаута
класа: Тијана Крстић I-2 награда
клавирска сарадња: Лидија Толди 90 поена
МШ „Коста Манојловић“, Земун
2. ЛАНА ЂОКИЋ, флаута
класа: Станислава Васиљевић Салаћанин I-1 награда
клавирска сарадња: Милица Пекмезовић 98 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
ДУВАЧКИ ИНСТРУМЕНТИ
Средња школа
I разред
1. ТАМАРА МАРИЋ, кларинет
класа: Јована Стојановић I награда
клавирски сарадник: Јованка Ристић Тот 95 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
II разред
1. ПЕТАР КАДИЈЕВИЋ, флаута
класа: Станислава Васиљевић Салаћанин I-2 награда
клавирска сарадња: Милица Пекмезовић 96 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
2. ИЛИЈА НИКОЛИЋ, кларинет
класа: Љубиша Јовановић I-1 награда
клавирски сарадник: Бојана Ђурашиновић 98 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
3. СОФИЈА ДЕСПИЋ, обоа
класа: Катерина Крстић I-3 награда
клавирски сарадник: Верослава Ранчић 95 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
4. ДАНИЦА ИЛИЋ, кларинет
класа: Јована Стојановић II награда
клавирски сарадник: Верослава Ранчић 83,5 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
ДУВАЧКИ ИНСТРУМЕНТИ Субота, 14. 03. 2020.
Основна школа
I разред 13:15 h
1. АЊА ЈЕРИНИЋ, кларинет
класа: Јована Стојановић I-6 награда
клавирски сарадник: Јованка Ристић Тот 92 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
2. ДУЊА КЛАИЋ, обоа
класа: Тамара Урошевић I-5 награда
клавирски сарадник: Теодора Јевтић 94 поена
МШ „Станковић“, Београд
3. ДУЊА ВУЈОВИЋ, обоа
класа: Катерина Крстић I-8 награда
клавирски сарадник: Верослава Ранчић 90 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
4. АНДРЕИ ТЕОДОР ТАПАЛАГА, кларинет
класа: Адам Боу I-4 награда
клавирска сарадња: Иван Вељковић 95 поена
МШ „Јосиф Маринковић“, Вршац
5. ИРЕНА ЗОРИЧИЋ, флаута
класа: Станислава Васиљевић Салаћанин I-2 награда
клавирска сарадња: Милица Пекмезовић 98 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
6. МИЛИЦА КЛАИЋ, обоа
класа: Тамара Урошевић I-3 награда
клавирски сарадник: Теодора Јевтић 97 поена
МШ „Станковић“, Београд
7. РАСТКО НОВИЧИЋ, кларинет
класа: Јована Стојановић I-7 награда
клавирски сарадник: Јованка Ристић Тот 91 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
8. ПАВЛЕ НИКОЛИЋ, кларинет
класа: Љубиша Јовановић I-1 награда
клавирски сарадник: Бојана Ђурашиновић 99 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
II разред 14:00
1. ЈУЛИЈАНА САЛАЋАНИН, флаута
класа: Тијана Крстић I-1 награда
клавирски сарадник: Лидија Толди 98 поена
МШ „Мокрањац“, Београд
2. ЈОВАНА НИКОЛИЋ, труба
класа: Урош Пекмезовић I-5 награда
клавирска сарадња: Јованка Ристић Тот 90 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
3. АНДРЕА ГРУБИЋ, тромбон
класа: Вера Ристић није наступила
клавирски сарадник: Тамара Хаџи Ђорђевић
МШ „Станковић“, Београд
4. ИВА ЈАКОВЉЕВИЋ, кларинет
класа: Јована Стојановић I-2 награда
клавирски сарадник: Јованка Ристић Тот 96 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
5. НАЂА ЧАБРИЛО, обоа
класа: Катерина Крстић I-4 награда
клавирски сарадник: Верослава Ранчић 93 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
6. ДУШАН СТОЛЕВСКИ, труба
класа: Ведран Ненадовић I-3 награда
клавирска сарадња: Ана Кокир 95 поена
МШ „Коста Mанојловић“, Земун
ДУВАЧКИ ИНСТРУМЕНТИ Субота, 14. 03. 2020.
Основна школа
III разред
1. УРОШ ПАВЛОВИЋ, кларинет
класа: Љубиша Јовановић I-1 награда
клавирски сарадник: Бојана Ђурашиновић 98,66 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд ЛАУРЕАТ
2. МАЈДА БУЛУТ, обоа
класа: Тамара Урошевић II-2 награда
клавирски сарадник: Теодора Јевтић 86 поена
МШ „Станковић“, Београд
3. ВАЊА ЋОСИЋ, хорна
класа: Александар Јотић II-1 награда
клавирски сарадник: Сања Златојевић 87 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
4. ГОРДАНА МИНОВ, флаута
класа: Биљана Маћић I-2 награда
клавирски сарадник: Сања Златојевић 97,25 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
5. НАТАЛИЈА НОТА, флаута
класа: Станислава Васиљевић Салаћанин I-7 награда
клавирска сарадња: Милица Пекмезовић 92 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
6. ИВОНА МИЛОВАНОВИЋ, обоа
класа: Тамара Урошевић II-4 награда
клавирски сарадник: Теодора Јевтић 80 поена
МШ „Станковић“, Београд
7. ХЕЛЕНА ИВКОВИЋ, флаута
класа: Станислава Васиљевић Салаћанин II-3 награда
клавирска сарадња: Милица Пекмезовић 85 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
8. СТАША ЂОРЂЕВИЋ, хорна
класа: Александар Јотић I-6 награда
клавирски сарадник: Сања Златојевић 93 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
9. МИХАЈЛО БАРАЦ, фагот
класа: Петар Ристић I-5 награда
клавирска сарадња: Марко Боровић 94 поена
МШ „Јосиф Маринковић“, Београд
10. МАТЕЈА СТЕВАНОВИЋ, тромбон
класа: Вера Ристић I-3 награда
клавирски сарадник: Тамара Хаџи Ђорђевић 96,5 поена
МШ „Станковић“, Београд
11. НЕВЕНА АРСИЋ, обоа
класа: Катерина Крстић I-4 награда
клавирски сарадник: Верослава Ранчић 94,5 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
12. ЂОРЂЕ ПЕРИШИЋ, труба
класа: Ведран Ненадовић
клавирска сарадња: Ана Кокир није наступио
МШ „Коста Mанојловић“, Земун
IV разред
1. МИХАЈЛО ДРОБЊАК, труба
класа: Урош Пекмезовић II-1 награда
клавирска сарадња: Јованка Ристић Тот 86,25 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
2. АНЂЕЛА ПРОТИЋ, кларинет
класа: Јована Стојановић I-3 награда
клавирски сарадник: Јованка Ристић Тот 90 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
3. ЈОВАНА ВОЈИНОВИЋ, тромбон
класа: Вера Ристић I-2 награда
клавирски сарадник: Тамара Хаџи Ђорђевић 95 поена
МШ „Станковић“, Београд
4. АЛЕКСАНДАР ПЛАЗИНИЋ, труба
класа: Урош Пекмезовић II-1 награда
клавирска сарадња: Јованка Ристић Тот 86,25 поена
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
5. ВУК СТЕФАНОВИЋ, фагот
класа: Петар Ристић I-1 награда
клавирска сарадња: Марко Боровић 96,75 поена
МШ „Јосиф Маринковић“, Београд
ДУВАЧКИ ИНСТРУМЕНТИ
Средња школа
III разред
1. ИСИДОРА СТАНИЋ, фагот
класа: Петар Ристић I-1 награда
клавирска сарадња: Марко Боровић 98 поена
МШ „Јосиф Маринковић“, Београд
2. КАТАРИНА СТОШИЋ, флаута
класа: Станислава Васиљевић Салаћанин није наступила
клавирска сарадња: Милица Пекмезовић
МШ „Ватрослав Лисински“, Београд
3. МАРКО ДАНИЧИЋ, кларинет
класа: Адам Боу
клавирска сарадња: Иван Вељковић није наступио
МШ „Јосиф Маринковић“, Вршац
4. МИЛИЦА СИНЂЕЛИЋ, тромбон
класа: Вера Ристић I-1 награда
клавирска сарадња: Марко Боровић 98 поена
МШ „Јосиф Маринковић“, Београд   Награда „Александар Гајић“
ЛАУРЕАТ
IV разред
1. ТИЈАНА ТОПАЛОВИЋ, обоа
класа: Тамара Урошевић није наступила
клавирски сарадник: Теодора Јевтић
МШ „Станковић“, Београд
2. МАРИО ЦЕСНАК, кларинет
класа: Адам Боу I-1 награда
клавирска сарадња: Иван Вељковић 98 поена
МШ „Јосиф Маринковић“, Вршац